Začínáme končit

Začínáme končit

Milé předplatitelky, milí předplatitelé,

 Až dosud jste byli nejdůležitějším hnacím motorem pro tvorbu Pravého domácího časopisu. Spolu s námi jste dokázali nemožné. Udržet  deset let při životě nezávislé papírové médium v době, která je již veskrze elektronická. S o to větší lítostí vám přinášíme následující zprávu:

S blížícím se koncem letošního ročníku PDČ jsme se po dlouhém a pečlivém zvažování rozhodli k prosinci 2022 ukončit vydávání papírového Pravého domácího časopisu.

Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, pro to, abychom PDČ zachránili, ale trh s tištěnými médii je skomírající komoditou, do toho všechny kovidy, zdražování, ekonomické krize … prostě už to dál nejde.

Čekají nás ale ještě tři vydání PDČ, která si s vámi chceme užít.

------------

Víme, že většina z vás má předplaceno více než tři čísla časopisu, a my vám nechceme zůstat dlužni.  Postupy, jak to udělat, jsou ale procesně a administrativně komplikované, proto vás prosíme o trpělivost. Do prosince z naší strany pokračuje plnění a do té doby se vám určitě ozveme s přesnějšími informacemi.

Pokud máte v souvislosti s ukončením PDČ jakékoli dotazy, směrujte je na e-mailovou adresu redakce@pravydomaci.cz, ale i tady vás žádáme o shovívavost. Ukončování časopisu je ještě složitější než jeho založení, takže máme celý tým plné ruce práce, kterou děláme poprvé v životě, a je toho na nás celkem dost.

Děkujeme vám za neskonalou přízeň, děkujeme, že jste byli s námi, nastalá situace nás moc mrzí, ale takový je chod života.

Přejeme vám přívětivé podzimní dny a věříme, že si ta tři úplně poslední papírová vydání PDČ náležitě vychutnáte.

Petra, Dan

A s námi celý tým