Vaši partneři při sportu: Protiklady, nebo spíš vrána k vráně sedá

Jací jsou vaši partneři, co se sportování týče? Znáte nějakého typického „gaučáka“, který žije s běžcem? Rádi byste vyrazili na výlet na kole, ale žena vás tahá do hospody? Rády byste večeřely salát, ale manžel se v deset večer láduje bůčkem a dělá vám chutě? Kdo s koho?

Vaši partneři při sportu: Protiklady, nebo spíš vrána k vráně sedá

Když mrknu kolem a kolem, tak vidím samou vránu. Pokusy některých vran vzdálit se bůčku a zobat zrní jsou sice odvážné, nicméně jejich trápení a stížnosti na kotle zmrzliny čekající na to, až si manžel přinese lžíci, neustávají. Sednou vedle manžela a začnou dlabat s ním. Druhý den plačky volají kamarádce, že to zase nevydržely. Někomu se občas podaří svého partnera vylákat na kolo, to se ale záhy stejně záhadně stočí na jedno točený nebo točenou.

Znám ale i opačné extrémy. Z kavárenské povalečky je dnes rychlá žena na trati, protože se zamilovala do atleta. Na začátku protiklad, ale ve finále vrána s vránou.

Jsme rozdílní a necháme se zlákat, zmanipulovat, nebo jsme prostě skutečně v jádru duše stejní a hledáme si svou vránu? Sledovali jste pořad „vymítačů lednic“ Kateřiny Cajthamlové a Petra Havlíčka? Tam se prošpikované vrány postupně zbavovaly salámů a kil a společně se celá jejich domácnost prozobala ke zdravému jídelníčku a šťastnějšímu soužití. Takže si opět ty vrány posedaly hezky vedle sebe.

Máte-li pocit, že žijete s vránou, kterou začínáte vnímat už trochu jako protiklad, nebo jako váš odraz, který se vám přestává líbit, není větší výzvy než s ní zatočit. „Ve dvou se to lépe táhne“ a „všichni za jeden provaz“ v tomto případě platí. Překonávat překážky společně jde mnohem lépe. Na kolo nemusím, ale můj přítel Tomáš kolo miluje. A protože miluje i mě, posadí mě jednou za čas za sebe na dvojkolo, abychom mohli trávit čas spolu a přitom mohl trénovat. Nenásilně si ze své vrány necyklistky zkrátka udělal cyklistku.

Jenže co s tím bůčkem v deset hodin večer na stole? Vy šilháte hladoví, protože jste si k večeři navážili jen 200 g salátu a teď vám tu voní pod nos tahle dobrota. Zkuste si prostě KOUSEK! toho špeku ukrojit k snídani nebo po pořádném sportovním výkonu. Anebo ten bůček z lednice vyhoďte.
Pokud vás vaše vrána bezmezně miluje, ten kus žvance si pro vaše štěstí jistě ráda odpustí.