Pravý domácí časopise vás zve k moři

Místo: ostrov Rab, Chorvatsko

Pravý domácí časopise vás zve k moři
Místo: ostrov Rab, Chorvatsko Termín: 3. 8. - 10. 8. 2019 regenerace, sebepoznání, přátelství, setkání, příležitost pobýt sami se sebou i spolu

Po šesti letech své existence vás Pravý domácí časopis s radostí zve na společně strávenou dovolenou u chorvatského pobřeží, odpočinout si na krásném místě, současně mít dost výživy pro duši, dostatek pohybu a okolo sebe partu lidí, co mají rádi podobné věci. Abychom vše zvládli zorganizovat, spojili jsme síly s Moudrým podnikáním žen (prolink www.moudrepodnikanizen.cz) a zdá se, že se nám z toho rýsují prázdniny jako sen.

Za vším hledej ženu(y)
Na téhle cestě máte příležitost odpočinout si, zastavit se, sdílet s přáteli i širším kruhem i užívat si samoty a meditace. Program, který pro vás garantuje Lenka Papadakisová (Moudré podnikání žen) spolu s Petrou Kruntorádovou (Pravý domácí časopis), nabízí společné cvičení, meditace, workshopy na téma 5 elementů, zdraví z pohledu čínské medicíny, energie orgánů, čchi kung a masáže, a mimo to taky tanec, hudbu, hry a sdílení. Celý pobyt je ideální pro jednotlivce, páry, skupiny přátel a rodiny s většími dětmi (od 12ti let), které se mohou aktivně zapojovat do programu. Pobytů, kde mají svůj program rodiny s teenagery, není mnoho, tak to chceme napravit. Vítáme jakékoli zapojení vašich odrůstajících dětí a také jejich náměty na další společný program.

Na Jadranu...
Náš cíl je v letovisku SUHA PUNTA plném pláží, borovic a křišťálově čisté vody. Vedle pláží běžného typu si tu na své přijdou i milovníci nudistického opalování a koupání na nedaleké naturistické pláži. Suha Punta leží na chorvatském ostrově Rab v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst země. Je zde mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou. Zdejší klimatické podmínky mají blahodárné účinky na dýchací ústrojí i celý organismus. Centrem ostrova je městečko Ráb, které má tu pravou jadranskou atmosféru a kam si společně můžeme zajet lodí.

Potkejme se
Každý den tu budete mít prostor na to, abyste čas trávili podle aktuální nálady a chuti, současně je pro vás ale přichystaný program plný pohybu, meditace a workshopů, kterým vás provedou Lenka Papadakisová (koučka a mentorka, zakladatelka Moudrého podnikání žen) a Petra Kruntorádová (novinářka a zakladatelka Pravého domácího časopisu).

Dále tu pro vás bude Michaela Šimková (lékařka celostní medicíny, kombinuje čínskou a západní pohled na zdraví, tělo a stravu), Michaela Sklářová (Tai chi, čchi-kung, meditace v pohybu), Kateřina Jonášová (storytelling), Iva Aliana Bendová (automatické programy v podvědomí a jejich přepis) a další. Díky nim budete moct ráno vyrazit na společné cvičení a meditace a dopoledne se seznamovat s jednotlivými tématy na workshopech. Večery se ponesou ve znamení tance, hudby, her a kruhu sdílení a vyprávění příběhů. Večerní program bude probíhat pod taktovkou zakladatelů Pravého domácího časopisu Petry Kruntorádové a Dana Bartáka a jejich rodiny. Jeden den věnujeme společnému výletu lodí do městečka Ráb.

Odkazy na lektorky:

Michaela Šimková Michaela Sklářová Iva Bendová

Už se vidíte, jak se protahujete v jednotlivých ásanách, ležíte ve stínu borovic nebo večer společně tančíte? Přihlaste se rovnou na bit.ly/prihlaskaRab nebo pokračujte ve čtení k techničtější části, kde se dozvíte více podrobností o ubytování, programu, cenách i možnostech.

Rab

Zapište si do diáře!
U moře pobudeme 3.–10. srpna 2019. Počítejte tedy s odjezdem 2.8. navečer. Domů se plní zážitků a energie vrátíme v neděli 11.8. dopoledne.

Trocha geografie nikoho nezabije ;-)
Rab je vzdálen asi 900km od Prahy a autem sem tedy dojedete asi za 12 hodin. Autobusem to trvá o něco déle, zhruba 15-16 hodin. Na ostrov jako takový vás doveze trajekt, který v sezóně jezdí nonstop. Trajektové spojení trvá 10 minut. Vy si můžete vybrat, jestli se na dovolenou povezete autobusem od CK Čedok, která pro  nás tento zájezd zajišťuje ( ubytování a stravu), nebo jestli se na cestu vydáte po své vlastní ose. Pokud zvolíte autobus, můžete vyrazit z Prahy nebo z jednoho z devíti dalších nástupních míst.

Kdo má židli, bydlí
Jako hlavního pořadatele zájezdu jsme pro vás vybrali CK Čedok, konkrétně pak paní Marcelu Řehákovou. V nabídce jsou dva druhy ubytování - v hotelu Eva nebo bungalovech Suha Punta. Ubytování je jednoduché, ve stylu 70 let, proto je cena za pobyt tady stále příznivá. Nejdůležitější komfort tu ale samozřejmě je, pokoje v hotelu jsou prostorné, bungalovy mají svá sociální zařízení a balkonek, jsou bez klimatizace a bez ledničky. K dispozici jsou dvoulůžkové dvoupokoje s možností  přistýlky. Za jednolůžkový pokoj v hotelu Eva se připlácí 100% ceny, v bungalovech je příplatek ve výši 50%.

Já na to mám
Za pobyt jedné osoby ve dvoulůžkovém pokoji se sociálním zařízením a balkónem a s polopenzí je stanovena základní cena 9 890Kč, která je garantovaná do konce února 2019. Cena zahrnuje 7 noclehů a polopenzí včetně neomezeného množství alko i nealko nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb, roční předplatné Pravého domácího časopisu pro vás nebo kohokoli jiného a Klubovou kartu Čedoku, která vás opravňuje ke slevě 2% na zájezdy. Protože pečeme letní dovolenou spolu s cukrovím teď v zimě, nabízí CK slevy nejen lidem z klubu, ale za včasné objednání všem. V prosinci se dostaneme na slevu 7%, pro klienty Čedoku tedy 9%. S dalšími měsíci se sleva postupně snižuje.

Případné pojištění od CK vyjde na 300-590 Kč. Za program se platí jednotná cena 4 000 Kč/osoba, pro  mládež 14-18 let 2 000 Kč. Za výlet lodí se na místě vybírá poplatek cca 25 Euro. Autobus s CK vás vyjde na cca 2 500 Kč. Nedovolujeme si odhadovat náklady, pokud se vydáte po vlastní ose. Záleží to na tom, kolik žere váš plechový miláček, kolik zavazadel bude mít váš miláček partner/ka a taky na tom, jestli se po cestě nebudete zastavovat u babičky v Horní Dolní.

Moc se na vás všechny těší Lenka Papadakisová i Petra Kruntorádová s rodinou.

Přihlásit se bit.ly/prihlaskaRab