Moje žena je pro mne hvězdou. Opravdová láska.

Pronikání v Lásce

Moje žena je pro mne hvězdou. Opravdová láska.

I kdybych si nepřál nepsat o setkání muže a ženy, partnerství, nebo kdybych si snad myslel, že jsem pochopil dost a zaměřím se na jiné téma, srazím se se svou ženou v koupelně a naše oči i těla se setkají, zaslechnu její hlas, ucítím vůni jejích vlasů nebo mě ve fázi čarodějky zpraží, rozmetá v jedné vteřině…

Uvědomuji si tu magii, která sice přesahuje naše těla, ale plně s nimi souzní. Energie, která rozproudí touhu a hlubokou lásku, ale odhaluje i skryté a potlačené rány. Přijímám to, jak to je.

Když se přítomný setkám se svojí ženou a jsem připravený ji „ustát“, ucítím její srdce, nadechnu tu třaskavou směs, co z něj něžně prýští, silně a rozhodně. Nepřestávám sledovat její tělo, oči, výraz tváře, pohyb a naplním se její láskou. Soustředěný vyšlu mocný proud energie ze své pánve, ze svého lingamu do její zářící jóni. Kdekoliv a kdykoliv. Je tak krásná, tak krásně nevyspalá po noci u dětí, opravdu ji miluji, i když mi děsně kručí v žaludku. V ten okamžik přichází asi po padesáté dcera: „Tatíííí, můžu si zapnout tablééét?“ Následně se hroutím já i ona.

Partnerská milostná praxe, dětmi zahnaná téměř do ilegality. Všechny nástrahy v podobě rostoucích zoubků, nočních můr, které je třeba oplakat, společných postelí, kde se milé dítko cpe jak zátka do sudu mezi oba rodiče, a dalších asi milionů věcí. Dokud sedíme oba každý u svého počítače nebo knihy, je svatý klid. Chodím sledovat, jestli ty uslintané rozcuchané vopice vůbec dýchají. Jakmile však uchopím manželčino ňadro nebo si snad dovolíme i něco víc, v dětských postelích se spustí nevídaný rej, jako v kádi při výlovu rybníka.

Kam musí rodič ještě zajít, aby budoval vášeň, to překrásné jiskření, šibalské pohledy a příslib jak jinak než pozdního nočního milování? Je tohle opravdu nutné? Nebojte se upřednostnit sebe. Děti se svými dotazy chvíli počkají. Partnerská vášeň dětem neublíží, pokud je tedy při aktu neskopnete v zápalu ze společné postele.

Stejně tak přes den se snažím využít maximálně možnosti pozorně vnímat svou ženu. Pouze jako ženu, tak jak to dovede bytí v přítomnosti, která je překrásná ve své ženské energii. Její jemné prsty, pramen vlasů padající do očí. Naprosto miluji okamžiky, které jsou velmi prosté, ale tak typické pro mou partnerku. Hraji hry, o kterých neví. Kde ona je jediná hvězda a já divák. Scéna: Žena chystající snídani. Na co asi myslí? Jak krásně se soustředí, když nanáší sýr Amálka a pak si olízne prsty. Je skvělá. Vzpomenu si na předchozí večer na mém klíně, jak vzdychala.

Život i my sami se neustále podrobujeme zkouškám. Mnohdy zbytečným. Věcí, které si nezasluhují naši pozornost a energii, je za ten den možná většina. Kdyby jen oba více v tom celém dni upřednostnili okamžiky, které věnují sobě navzájem. I s dětmi.

Hrát více her, více se dotýkat, psát si vzkazy. Pro muže pak silná praxe, a to „penetrovat“ ji svou energií, i když je pořádně nasraná. Jen stojím, pozorně sleduji, ale nemusím ji až tak poslouchat – snad každé desáté slovo. Mlčím. Když si v ten okamžik dovolím cítit sílu svého těla, představím si, jak mě bombarduje tou záplavou slov a ty malé granáty energie mi vybuchují na prsou, přijmu to. Vezmu tu nálož a vložím ji do svého srdce, i když to bolí. Přece něco vydržím, nebo ne? Proženu to celým tělem až do rozkroku a mocně vyšlu s výdechem do jejího. Nádhera! Ještě několikrát a kupodivu ona jen stojí, sleduje co to? I kdyby si měla sebrat kufry a odejít. Dokázal jsem ji milovat tak, jak přede mnou stála, jak si zaslouží.

Pak přichází síla. Pevně se drž, protože ti exploduje srdce světlem nesobecké Lásky. S tímto se seber a běž udělat něco pořádného pro zbytek světa. Jak bude ten svět velký, je jen na tobě.

Kdo chce poznat co nejvíce stránek muže na jednom místě, ať se seznámí s Honzou a může pozorovat, jak se v jedné bytosti snoubí světlo s temnotou, léto se zimou, jangové s jinovým a mužské se ženským. Původně chtěl jít k armádě, leze po horách a vlastníma rukama staví dům pro rodinu. Není proto divu, že zůstává chlapem i při vaření kašičky dvěma dcerkám nebo při přerovnávání balíčků s ekoplenkami v obchodě svojí ženy Lucie.

Profil Další články


Objednejte si předplatné
Předplatné